Народжена, щоб співати

29 жовтня у Міському палаці культури відбувся благодійний концерт для збору коштів на лікування Марії Шеховцевої. Майже все своє життя дівчина бореться із важким захворюванням. Тому для неї студентка Бердянського державного педагогічного університету Дар’я Ілікчиєва організувала цей захід.

Учасниця «Х-фактору», чудова донька, надійна сестра з самого дитинства захоплюється співом. «На сцені, як вдома», – влучно зауважив ведучий програми про дівчину. І сьогоднішній виступ не був виключенням. Не зважаючи на сильне хвилювання, Дар’я професіонально виконувала кожну пісню. Зі сцени вона подякувала своїм батькам та разом зі своїми братом та сестрою привітала їх із річницею весілля та присвятила їм пісню.

Наступну композицію Дар’я виконала для Марії. Вона вручила Галині, матері, надувні кульки, як символ здоров’я, щастя, віри, надії та любові. Та побажала якнайшвидшого одужання Марії.

Подякувати ініціаторці заходу вийшла Олена Мартиненко, завідувачка кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін: «Я вдячна тобі за твою сміливість. Ти сьогодні змогла довести, що самостійно впоралась з концертом. Це не лише благодійна акція, це концерт-роздум про життя кожного з нас. Я вдячна, що ти сколихнула в наших серцях такі важкі почуття, змусила замислитись, як живуть інші».

Олександр Махотін, генеральний продюсер Дитячої кінотеатральної академії «Золотий ключик», також завітав на концерт. Він часто спілкується з матір’ю Марії та допомагає їй з ліками для доньки. Разом зі своєю командою вони зняли фільм про дівчину. В ньому Галина сказала, що її дитина любить дивитися мультфільми. Тому, аби якось полегшити біль дівчини та додати яскравих фарб у її життя, Олександр подарував спеціальну програму, завдяки якій Марія зможе дивитися улюблені мультсеріали у 3D форматі.

До привітань приєднались студенти разом з деканом факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Коваль.

Концертну програму прикрасили композиторка Юлія Махотіна, ансамбль бального танцю «Натхнення» Центру дитячої та юнацької творчості, студенти спеціальності хореографія БДПУ.

На завершення юна зірка виконала заключну пісню, яку весь зал зустрів стоячи з бурними оплесками.

Друзі, не будьте байдужими до долі Марії. Ви можете перерахувати гроші на картку її матері Галині: 5168 7427 1446 1740 (Приват банк)

 

Тетяна Волканова, студентка факультету філології та соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print