Ще одна зустріч для майбутнього мистецьких спеціальностей БДПУ

У рамках проведення профорієнтаційної роботи 29 жовтня 2019 р. заступник декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету В. В. Бурназова, завідувач кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін О. В. Мартиненко зустрілися з учнями та випускниками музичної школи №3 м. Маріуполя (директор Куватов О.М.), які виступили з ініціативою відвідати наш заклад освіти та ближче познайомитись зі студентами спеціальності «Музичне мистецтво», «Хореографія», викладачами кафедри.

Завдячуючи проректору з науково-педагогічної роботи В. В. Ліпич, голові студентського самоврядування університету Д. Кіосову та його заступнику М.Оверченку, було створено комфортні умови для проведення цікавої й змістовної екскурсії до музею історії БДПУ, фонду рідкісної і цінної книги,  аудиторій та території університету.

Викладачі кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін продемонстрували майбутнім абітурієнтам відеофільм про творчі здобутки народних художніх колективів кафедри, поінформували щодо участі в Х Регіональному конкурсі обдарованої молоді в галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад» (2 листопада 2019 року) та конкурсі хореографічної майстерності для учнів 10-11 класів «Танець – це життя» (9 листопада 2019 року). Гості ознайомились з діяльністю кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін, переліком спеціальностей і можливостями реалізації творчого потенціалу здобувачів вищої освіти спеціальностей «Музичне мистецтво», «Хореографія». Майбутніх абітурієнтів цікавила інформація щодо переліку документів для вступу на зазначені спеціальності, умов проживання у гуртожитку й організацію концертного, культурного та спортивного життя студентів тощо.

Викладачі детально розповіли про творчі можливості здобувачів першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Було надано інформацію про участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних фестивалях і конкурсах студентів БДПУ та творчих колективів кафедри, закордонні мовленнєві практики та стажування, програми міжнародних обмінів викладачів і студентів, фонд фінансової підтримки для обдарованої молоді імені Катерини Ковшевич (США), також були окреслені потенційні місця майбутнього працевлаштування студентів за обраними спеціальностями «Музичне мистецтво», «Хореографія».

Висловлюємо щиру подяку директору музичної школи №3 м. Маріуполя Куватову Олександру Миколайовичу, викладачам і учням за ініціативу, зацікавленість спеціальностями «Музичне мистецтво» і «Хореографія», увагу до Бердянського державного педагогічного університету, адже колектив школи, до складу якого входять студенти і випускники нашого факультету, постійно працює над аналізом мотивації навчання учнів, проводить цілеспрямовану роботу з професійної орієнтації, використовуючи для цього різні форми роботи:

– інформування батьків та учнів про умови вступу до ЗВО;

– творчі зустрічі та концерти випускників і студентів, в тому числі БДПУ;

– працевлаштування випускників спеціальностей «Музичне мистецтво», «Хореографія» БДПУ, зокрема на посади викладачів.

Висловлюємо сподівання, що учнівська молодь – випускники музичної школи №3 м. Маріуполя, як і багатьох інших закладів мистецької освіти – незабаром стануть нашими абітурієнтами, а майже столітній університет примножить свою добру репутацію та творчий потенціал.

 

Віра Бурназова, кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін
Cвітлини авторки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print