Наші – на Форумі

Наприкінці листопада студенти спеціальності «Право» гуманітарно-економічного факультету БДПУ Вадим Вареник та Олена Таран брали участь у Форумі молодих юристів України 2018, який був організований Координаційною радою України при Міністерстві юстицій України. Аудиторія Форуму це ˗ студенти-правники, практикуючі юристи, фахівці в галузі права. 

Форум було поділено на 3 тематичні секції. В першій секції практикуючі юристи розповідали про "Захист бізнесу в Україні". Були розглянуті теми: Закони "Маски шоу ˗ стоп 2", "Захист активів переданих в управління АРМА", "Кримінально-правові ризики при роботі з аутстаферами", "Акціонерна угода як інструмент захисту бізнесу", "Юрист майбутнього, знання та навички". Другий блок було присвячено темі "Захист інтелектуальної власності в Україні". Тема третьої секції ˗ "Проблемні питання вирішення сімейних спорів в Україні".

Протягом всього форуму студенти і практикуючі юристи задавали питання і висловлювал свої думки з приводу актуальних проблем. В перервах у невимущеній обстановці можно було поспілкуватися з найуспішнішими юристами, задати питання, які турбують, дізнатися думку фахівців. Для нас це безцінний досвід. Ми дуже вдячні завідувачу кафедри Дмитру Каменському за надану можливість та декану гуманітарно-економічного факультету Тамарі Макаренко за підтримку.

Форум 2 Форум

 

Вадим Вареник,
студент 2 курсу спеціальності «Право»

гуманітарно-економічного факультету

Світлини з архіву автора

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print