НАШІ НА ІІІ МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ…

…СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

1-4 листопада ц. р. відбувся ІІІ Міжнародний форум студентського самоврядування, організований Всеукраїнською студентською радою при профільному Міністерстві спільно із студентським парламентом економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

nnf2

Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками у своєму житті. Саме за студентства кожен стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми. І значна частина цих проблем – суто студентські проблеми, внутрішні проблеми навчального закладу.

Чекати на те, що проблеми хтось вирішить замість нас – доволі наївна думка. Саме тому необхідно об’єднуватися разом. А це і є студентське самоврядування – спільне вирішування наболілих питань, відповіді на більшість яких і було метою цього форуму.

Наш університет представляли новообрана голова Студентської ради БДПУ Вікторія Каліберда та її заступник Тетяна Красько. Дуже приємно, що наш університет представляла студентка саме нашого факультету освітніх інженерно-педагогічних технологій.

Робота форуму проводилася за блоками: змагання органів студентського самоврядування та серія тренінгів за такими темами: «Вміння та навички роботи в цілісній та сформованій команді»; «Фандрейзінг або вміння шукати фінансування»; «Мотиваційні чинники роботи у органах студентського самоврядування»; «Лідерство та харизма»; «Ораторське мистецтво».

Також  було розглянуто інші актуальні проблеми студентської молоді та запропоновано можливі шляхи їх вирішення. Наші дівчата гідно виступили на тренінгу зі своєю презентацією (див. додаток) та отримали Сертифікат.

Ганна Алєксєєва,

заступник декана з виховної роботи факультету освітніх інженерно-педагогічних технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print