Наші – на міському урочистому концерті

    Із нагоди Дня захисника України у міському Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка пройшов урочистий святковий концерт (див. світлини). Військовослужбовців та ветеранів, представників волонтерських та громадських організацій, молодь та громадськість Бердянська вітали із Днем захисника України, Днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

   За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня захисника України під час заходу було вручено ряд нагород військовослужбовцям.  А також за громадську волонтерську діяльність у допомозі військовим Української армії, які захищають територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої держави, та з нагоди Дня захисника України подяки міського голови також оголошені колективам Бердянських громадських організацій “Берегині Таврії”, “Громадянський центр “Захист” та “Наші Атланти”, яку отримувала Анетта Омельченко (див. світлини).

   Святковий настрій та свої найкращі творчі номери глядачам концерту дарували: зведений хор студентів БДПУ (керівник – Юрій Смаковський), народний оркестр народних інструментів БДПУ (керівник – Павло Косенко), а також: ансамбль “Домісолька”, сучасний ансамбль танцю “2D DiaDance”, циркова студія “Батерфляй”, вокальна формація “Срібний креш”, народний ансамбль танцю “Вербиченька”, народні ансамблі естрадного танцю “Данс ліцей” та “Марлен”, зразковий вокальний ансамбль “Діти Надії” та інші.

IMG_3996_01 IMG_3998_02

IMG_3999 IMG_4063_01

АНЕТТА

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами сайту: https://bmr.gov.ua/index.php?id=800001596)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print