Наші – на висоті!

    У Маріуполі 10-11 листопада ц. р. проходив IX Всеукраїнський фестиваль грецької пісні ім. Тамари Каци. За традицією цей фестиваль федерація греків України проводить один раз на два роки. Вагомість цієї події відчувається із перших хвилин відкриття конкурсу-фестивалю за присутності Генерального консула Греції у м. Маріуполь Елені Георгопулу, Голови Федерації грецьких товариств України Олександри Іванівни Проценко-Пічаджи,  членів жюрі та спонсорів.

   Наш народний ансамбль народної пісні «Золотий гомін» вже  вчетверте стає учасником конкурсу-фестивалю. В цьому році програма виступів була підготовлена у двох номінаціях: сольний спів – Кирило Азаров (студент ІІІ курсу ФППОМ), та ансамблевого співу пісень на діалектах.
   Дуже приємно, що майстерність та гармонійність нашого виступу було схвально оцінено журі, які присвоїли нашому колективу звання Лауреатів II Премії та спеціальний приз фестивалю.
   Висловлюємо подяку за підтримку та допомогу голові грецького товариства в Бердянську Ірині Нагай, ректору БДПУ, професору Ігорю Богданову, деканам факультету філології та соціальних комунікацій та гуманітарно-економічного факультету Ірині Глазковій та Тамарі Макаренко, голові профспілкового комітету БДПУ, депутату міської ради Віталію Лолі.

1 2

3
 

Олена Бузова,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри теорії і методики
навчання мистецьких дисциплін,
організатор та керівник ансамблю «Золотий гомін»
Світлини з архіву організаторів конкурсу

 

 

   


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print