Наші – у підручнику!

  Конспект дискусії «Історична література між вигадкою й достовірністю», що відбулася за ініціативи ЛітАкценту на Запорізькій книжковій толоці 28 жовтня 2017 року, став навчальним матеріалом у підручнику з української мови для 10 класу. Про це на своїй фб-сторінці повідомила учасниця дискусії, письменниця Ірина Даневська.

   Окрім пані Даневської, про жанрові межі історичної прози на Толоці полемізували професорка Бердянського державного педуніверситету Софія Філоненко, доцент Донбаського державного педуніверситету Віктор Разживін та доцентка Запорізького національного університету Оксана Проценко. Дискусія стала першим заходом у межах проекту історичної прози «ProМинуле», конспект розмови зробила координаторка «ProМинулого» Ольга Петренко.
   На своїй сторінці у ФБ наша Софія Олегівна оригінально відреагувала: «Овва! Отак зранку розплющуєш очі, і зненацька виявляється, що ти – персонаж шкільного підручника  🙂 з української мови  🙂 
Відчуття, мов у Аліси в Дивокраї  🙂 
А дискусію на Толоці справді згадую з приємністю. Не часто буває таке конструктивне обговорення і позитивний настрій. Так надихнулася тоді, що захотілося писати і писати. Дякую ЛітАкценту і пані Ірина Троскот, яка то все придумала, пані Ольга Петренко, яка надала нашим пристрасним спічам літературної форми, а також чудовим Ірина ДаневськаВіктор Разживін і Оксана Проценко за спілкування!».
Вітаємо!

книга

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлиною сайту:  http://litakcent.com/2018/10/02/diskusiya-litaktsentu-uviyshla-v-pidruchnik/).

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print