Наші – в гостях у випускників Волноваського району

Професійне самовизначення –  це надзвичайно складний процес,  який зумовлюється специфікою особистості та зовнішніми умовами,  що суттєво впливають на ставлення до професії,  плани та рішення різних груп молоді.  Від того,  наскільки поінформовані учні про світ професій,  залежить їх вибір.  Значна частина учнів,  не вміючи правильно вибрати професію,  потребує порад, консультацій спеціалістів і дорослих. Саме таку допомогу у вирішенні цього питання учора, 7 жовтня, представники нашого університету надавали випускникам шкіл Волноваського району.

DSCI2233 DSCI2232

Волноваський районний центр зайнятості щорічно організовує акції «Марафон професій», запрошуючи представників регіональних навчальних закладів різних рівнів акредитації.

DSCI2234 DSCI2237

Майже 400 випускників 9-х,  10-х та 11-х класів зустрілися з викладачами коледжів та університетів Маріуполя, Бердянська, Мелітополя, Василівки та отримали інформацію про умови навчання в представлених навчальних закладах. Рекламні матеріали про спеціальності нашого університету та умови навчання користувались особливим попитом у випускників.

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення  БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print