Настановна конференція з педагогічної практики в спеціальних закладах (навчальна)

9 жовтня 2020 р. відбулася настановна конференція з педагогічної практики в спеціальних закладах (навчальна) спеціальності 016 Спеціальна освіта у 305-306 академічних групах. Зазначена практика є першою практичною ланкою для здобуття здобувачами вищої освіти кваліфікації «Логопед. Спеціальний психолог». Керівник практики ст. викл. кафедри прикладної психології та логопедії Наталя АНАСТАСОВА провела інструктаж з техніки безпеки під час проходження практики, ознайомила здобувачів вищої освіти з метою, завданням та специфікою проходження педагогічною практики.

Здобувачі вищої освіти були розподілені до закладів дошкільної, загальної середньої освіти, спеціальної освіти та навчально-реабілітаційних центрів. У змісті практики, враховуючи епідеміологічну ситуацію, зазначені особливості проходження практики дистанційно: створення інтерактивного он-лайн контенту для учасників корекційно-педагогічного процесу на платформі Padlet (з вільним доступом для перегляду та копіювання матеріалу) або за допомогою хмарного сховища Google Диск. За бажанням можна використати будь-яку зручну для налаштування мережевої взаємодії іншу платформу.

Студенти мають змогу проходити практику за місцем проживання з особистою присутністю в закладах освіти та у м. Бердянськ – дистанційно, з використанням дистанційних технологій.

Ця педагогічна практика в спец закладах (навчальна) буде незвичайною, пізнавальною, цікавою, творчою та професійно значущою.

За матеріалами кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print