Наукова діяльність здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»

Науково-дослідна діяльність здобувачів вищої освіти є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки майбутніх вчителів біології, основ здоров’я, вчителів-реабілітологів, здатних творчо використовувати в практичній діяльності новітні наукові досягнення. Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» БДПУ Катерина Бабенко та Дар’я Цуканова взяли участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Science And Education: Problems, Prospects And Innovations» яка відбувалась 7–9 жовтня 2020 року у м. Кіото (Японія).

Студенти обрали тему, що стосується індивідуалізації та диференціації навчання. За результатами онлайн-конференції у збірнику було опубліковано статтю, в якій висвітлено сутність понять «індивідуалізація та диференціація навчання», проаналізовано функції інтерактивних методів навчання на уроках основ здоров’я тощо. Автори з’ясували, що індивідуалізацію навчання можна розглядати як реалізацію індивідуального підходу до учня, а диференціацію – як реалізацію диференційованого підходу.

Наукова діяльність здобувачів вищої освіти є значущою складовою становлення майбутнього педагога, що сприяє розвитку інтелектуальних здібностей здобувачів вищої освіти, активізації емоційної сфери майбутніх педагогів, самостійному вирішенню наукових задач, інноваційному розв’язанню неординарних наукових завдань.

Катерина Бабенко, здобувачка вищої освіти

освітньо-професійної програми

«Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» ФФКСЗЛ БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print