Творчий проєкт «Єдина Україна» очима студентів-хореографів до Дня захисника України

Однією з компетентностей, яких набувають здобувачі першого рівня вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Хореографія). Фітнес», є вміння працювати в команді. Тому в рамках дисципліни «Мистецтво балетмейстера» студенти 4 курсу мали створити творчий колективний проєкт. Здобувачі не вагаючись запропонували провести захід у парковій зоні БДПУ та присвятити його Дню захисника України. За підтримки та вдалих порад викладача дисципліни, завідувачки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, доцентки Олени Мартиненко все було підготовлено на вищому рівні.

Так, у стінах Бердянського державного педагогічного університету відбувся творчий проєкт «Єдина Україна», створений здобувачами першого рівня вищої освіти 4 курсу спеціальності «014 Середня освіта (Хореографія)». Захід проходив у вигляді екскурсії за локаціями, кожна з яких передавала атмосферу видатного міста України, а глядачі мали змогу вгадати його назву. При наданні вірної відповіді присутні отримували частину пазлу, з якого згодом формували карту України.

У проєкті студенти-хореографи в танцювальній формі представили такі міста: Київ – шалений та непередбачуваний; Одеса – місто-герой, перлина Чорного моря; Львів – маленький Париж та музей під відкритим небом; Харків – промисловий та науковий центр; Запоріжжя – батьківщина козацької вольниці; Донецьк – славне місто вугілля, шахтарів та футболу.

Присутні викладачі та здобувачі освіти були справді зачаровані представленими експозиціями та занурені в подорож містами України.

«Я наче перенеслася до Львова, пройшлась вулицями чарівного міста, удихнула запах ароматної кави. Стало легко та тепло на душі. Потім пронеслася зі швидкістю вітру по Києву. З посмішкою відвідала Одесу. Попрацювала та захопилася могутнім Харковом. Із радістю зазирнула в рідне Запоріжжя. Із сумом та сльозами на очах побула в Донецьку. Охоче взяла участь у колі Єдності. Мене переповнює вирій емоцій! Дякую студентам-хореографам за надзвичайно патріотичний та цікавий проєкт» – зазначила ст. викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко.

Фіналом хореографічного дійства став хоровод єдності, який утворили студенти, викладачі та гості. Усі разом зібрали карту України з пазлів, які учасники отримували впродовж уявної подорожі.

Такі заходи, проєкти, дійства виховують молодь – майбутнє України! Слава Україні!!!

Зі святом! З Днем Захисника України!

Хай буде щасливою ваша дорога,
Щоб мир був у світі і добрим був час.
Звертаємось ми з хвилюванням до Бога,
Щоб діти живі повернулись до нас.
Служіть і мужнійте, старайтесь щосили,
В майбутньому це знадобиться для вас.
Щоб ваші батьки були горді й раділи,
Й пишалися вами. У добрий вам час!
Синочки кохані, сини-соколята!
Нехай переможною буде війна.
Бо кожного з вас жде любов, рідна хата
І мати, що в цілому світі одна.


За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print