Наукове співробітництво між БДПУ і Вищою технічною школою в Катовіцах триває

В рамках реалізації угоди про співробітництво між Вищою технічною школою в Катовіце (Польща) та Бердянським державним педагогічним університетом 11-13 квітня відбулася Міжнародна конференція «Сучасні інноваційні та інформаційні технології у розвитку суспільства», до участі в якій були запрошені викладачі та студенти нашого вишу. Серед організаторів даного наукового заходу були також Донбаський державний педагогічний університет, Інститут дослідження просторового розвитку, Національний університет цивільного захисту України, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка та Центральноукраїнський національний технічний університет.

Конференція відбулася під патронатом Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща, Сілезького Воєводи, Маршала Сілезького воєводства та Мера м. Катовіце.

Учасники конференції обговорювали актуальні проблеми місця інноваційних та інформаційних технологій в соціальному та економічному розвитку суспільства; ролі інноваційних технологій у формуванні, розвитку та використанні людського капіталу; значення інноваційних та інформаційно-освітніх технологій у навчально-виховних процесах дошкільної, початкової, загальноосвітньої та вищої освіти.

Особлива увага була приділена питанням модернізації діяльності системи неперервної освіти у контексті євро-інтеграційних процесів та правовим аспектам розвитку інформаційного суспільства.

На конференції було представлено результати досліджень к.п.н., доц. Горбатюк Л.В., к.ф.-м.н., доц. Кравченко Н.В. «Використання мобільних додатків у вивченні іноземних мов у вищих навчальних закладах», к.е.н., доц. Несторенко Т.П. «Lifelong Learning in EU and non-EU Countries in the Context of the Agenda 2030: an Example of Slovakia and Ukraine» (у співавторстві з професором Економічного університету в Братиславі В.Гондою, PhD.); ст. викл. Літуса Р.І. «Methodic of the Strength’s Development at the Lessons of Physical Culture with Pupils of 15-17 years old with the Help of the Strength’s Orientation».

Польських колег зацікавили дослідження викладачів БДПУ. Була досягнута попередня домовленість, що в разі отримання Вищою технічною школою в Катовіце фінансування від програми ERASMUS+ декілька викладачів БДПУ будуть запрошені прочитати лекції студентам польського вишу.

1 2

3 4

 

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Остополець І.Ю.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print