НАУКОВІ ЗДОБУТКИ КАТЕРИНИ

19 березня 2013 року до БДПУ надійшла приємна звістка: за результатами проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (спеціальність: “Теорія та методика професійної освіти”), який відбувся на базі Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків), студентка 6 курсу Інституту фізико-математичної та технологічної освіти Катерина Семенова здобула І місце. Тема наукової роботи: “Формування логічної та дослідницької математичних компетентностей у системі фахової підготовки вчителя фізики” ( керівник – канд. пед. наук, доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні БДПУ В. Ачкан, зав. кафедри – доктор педагогічних наук, професор Н. Сосницька).

Наукова робота К. І. Семенової присвячена проблемі реалізації компетентісного підходу в професійній фізико-математичній освіті – формуванню логічної та дослідницької математичних компетентностей у фаховій підготовці вчителя фізики в процесі викладання елементарної математики. Особливу увагу конкурсної комісії привернули, запропоновані авторкою, шляхи та засоби формування математичних компетентностей майбутніх учителів фізики в процесі вивчення рівнянь та нерівностей у курсі елементарної математики. Ця перемога стала вагомим науковим здобутком, враховуючи загальну кількість учасників конкурсу (80 чоловік) з провідних педагогічних вишів України, в тому числі й національних.

Заохочення студентів до наукових досліджень, оволодіння ними навичками наукової діяльності є важливою умовою професійної підготовки майбутніх учителів, що успішно реалізується в Інституті фізико-математичної та технологічної освіти БДПУ.

Віталій Ачкан,

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Інституту фізико-математичної та технологічної освіти БДПУ

На фото: момент із конкурсного життя студентки 6-го курсу Інституту фізико-математичної та технологічної освіти Катерини Семенової

Фото з архіву кафедри та «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print