«ЧАРІВНИЙ СВІТ БАРВ» БЕРДЯНСЬКА

Сьогодні, 22 березня, в Бердянському музеї імені І. І. Бродського відбулось відкриття персональної виставки «Чарівний світ барв» старшого викладача кафедри початкової освіти БДПУ Тетяни Володько.

Холодний, через пізню весну, сірий дощовий березневий день вибухнув розмаїттям фарб. Натюрморти, виконані в пастельних тонах, вражають своєю реалістичністю, ніжні квіти причаровують і приковують погляди візитерів. На виставці також представлені пейзажі та портрети, виконані масляними фарбами та аквареллю, гобеленові полотна на різноманітну тематику.

Першими відвідувачами стали викладачі та студенти Бердянського державного педагогічного університету. Вітальне слово сказала Директор Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Людмила Коваль: «Згадуються такі слова про те, що художник пише душею, так ось душа Тетяни Костянтинівни – це душа патріота рідного міста і, поглянувши на картини, представлені на виставці, ми можемо в цьому переконатися». Теплі слова також промовила заступник декана факультету економіки та управління Ірина Нагай: «Я безкінечно щаслива від того, що отримала таку можливість бути присутньою на цій виставці… Хочу привітати Тетяну і сказати, що її картини такі ж світлі, позитивні та життєрадісні, як і вона сама». Багато ще доброзичних слів лунало на адресу художниці, як від колег, так і від студентів БГПУ. Привітав Тетяну Костянтинівну й її вчитель, Член спілки художників України Сергій Семендяєв: «Нещодавно я запросив Тетяну на майстер-клас до Бердянської Дитячої художньої школи, і дітей так захопила техніка гобелену, що донині продовжується династія Володько!». На завершення Тетяна Володько подякувала всім присутнім і зазначила: «Усе, що робить художник, має бути відоме оточуючим. Тримати картини вдома, і нікому їх не показувати, немає ніякого сенсу».

Вітає Тетяну Костянтинівну й редакція газети «Університетське Слово»: зичимо натхнення у подальшій митецькій справі!

Творчим доробком Тетяни Володько можуть насолодитися не тільки колеги чи вихованці художниці, а й усі мешканці й гості Бердянська. Виставка відкрита для відвідувачів з 22 березня з 10.00 до 17.00.

Ксенія Задворна,

кореспондент «УС»

На світлинах Олександра Степаненка: так відкривалася сьогодні персональна виставка «Чарівний світ барв» старшого викладача кафедри початкової освіти БДПУ Тетяни Володько 

The solo exhibition "The Magical World of Сolors" of senior lecturer of BSPU Tatiana Volodko was opened today, March 22, in Berdyansk in the Museum named I. Brodsky.

A gray, rainy March day was broken because of a variety of colors. The exhibition presents landscapes and portraits made with oil and watercolor paints.

The first visitors were lecturers and students of Berdyansk State Pedagogical University.

The newspaper "University Word" also congratulates Tatiana Volodko and wishes her further artistic inspiration in the work!

Ksenia Zadvorna


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print