СТУДЕНТИ БДПУ: «МИ ЗДОРОВИМИ ХОЧЕМО ВЧИТИСЯ!» –

ПРО ЦЕ ЩЕ РАЗ ЗАЯВИЛИ ВОНИ СЬОГОДНІ, 22 БЕРЕЗНЯ, ПІД ЧАС ЦІКАВОЇ ЗУСТРІЧІ В РАМКАХ МІСЯЧНИКА БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ ТА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

Зустріч відбулася в конференц-залі та зібрала не один десяток зацікавлених не лише студентів, а й викладачів університету. Спочатку, ще з самого ранку, в фойє головного корпусу була розгорнута виставка студентських плакатів, які об’єднувала одна тематика – «Ми здорові – ми щасливі!», три з яких авторитетне журі згодом визнало найкращими. На відповідну хвилю студентів налаштував відеофільм «Туберкульозу – ні!! », підготовлений заступником декана факультету фізичного виховання Сергієм Єфимовим. А провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко, розпочинаючи зустріч, найперше ознайомила присутніх з гостями: головним лікарем Бердянського протитуберкульозного диспансеру Зоєю Хуторянською та головою Бердянської міської громадської організації Червоний Хрест Інною Тихомировою. Згодом наголосила, що вже десять років минає, як існує в державна програма боротьби з туберкульозом, і приємно, що в університеті завжди цій проблемі приділялася велика увага.

Зоя Хуторянська в довірливій, доступній формі розповіла студентам, зокрема, на конкретних прикладах, як важливо попередити саме захворювання туберкульозу, або як на ранній стадії спрямувати всі зусилля, щоби швидко та безповоротно побороти цю важку недугу.

Наприкінці зустрічі Зоя Яківна Хуторянська та Анетта Іванівна Омельченко повідомили, що переможцями конкурсу плакатів «Ми здорові – ми щасливі!» стали студенти Інститутів фізико-математичної і технологічної освіти, соціально-педагогічної та корекційної освіти, економіко-гуманітарного коледжу БДПУ, вручивши їх представникам Дипломи та «солодкі призи».

Олександр Степаненко,

кор. «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print