Науково-практичні семінари з хореографічного мистецтва: професійний розвиток та обмін досвідом

Участь у практичних семінарах є важливим кроком у професійному розвитку хореографа. Такі заходи надають унікальну можливість обмінятися досвідом з колегами, опанувати сучасні методи й підходи до викладання, а також дізнатися про новітні тенденції у сфері хореографічного мистецтва.

5 листопада 2024 року завідувачка кафедри хореографії та фітнесу, доцентка Юлія Тараненко поділилася досвідом роботи та представила Бердянський державний педагогічний університет на IV Всеукраїнському навчально-методичному семінарі «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Під час заходу розглянули виклики та труднощі в професійній діяльності керівників хореографічних колективів, роботу зі здобувачами позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання, бізнес-процеси у танцювальних студіях, збереження та популяризацію народного танцю засобами стилізації, окреслили проблему хореографічних фестивалів в Україні та ін. Юлія Тараненко у своєму виступі виділила цікавинки дистанційної хореографічної освіти, продемонструвала яскраві творчі роботи здобувачів позашкільної освіти під керівництвом заслуженої працівниці культури України, доцентки Олени Мартиненко, а також наголосила на важливості розвитку обдарованої молоді в процесі навчання в танцювальному колективі.

 У межах ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Інтеграція мистецької, освітньої та спортивної складових в хореографії: сучасний стан та перспективи розвитку», який проводила кафедра хореографії і танцювальних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України 7-8 листопада 2024 року,  особливе значення мали майстер-класи, які надали можливість безпосередньо попрацювати з провідними фахівцями хореографічного, музичного мистецтва і спорту у сфері хореографії. Під час практичних занять здобувачі вищої освіти та викладачі хореографічних спеціальностей Бердянського державного педагогічного університету  опановували сучасні техніки та підходи, що дозволило значно поглибити розуміння специфіки різних напрямків хореографії та відточити професійні навички,  поспілкуватися з колегами та отримати натхнення на подальшу творчу діяльність. Дуже вдячні організаторам за професійний, цікавий та неймовірно цінний досвід.

Отже, викладачі й здобувачі вищої освіти кафедри хореографії та фітнесу Факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини в ритмі танцю рухаються вперед,  підвищуючи професійні компетеності, розширюючи творчий кругозірсвітогляд і постійно прагнуть до самовдосконалення.

За матеріалами кафедри хореографії та фітнесу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print