Науковий квітень магістрантів-германістів

Упродовж квітня здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська))», взяли участь у наукових конференціях, де мали можливість презентувати свої наукові здобутки.

Так, 15 квітня на базі Тернопільського державного педагогічного університету ім. В. Гнатюка проходила ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Мова, освіта, наука в контексті міжкультурної комунікації». Магістрантка групи м1АМЛ Дар’я Сластьонова (науковий керівник – к. пед. н., доцент Ірина Шиманович) поділилася своїми враженнями від участі: «На цій конференції, сповненої атмосферою креативу та любові до своєї праці, я здобула неосяжний та безцінний досвід. Представлені доповіді з інтерактивних методик навчання іноземних мов є вкрай актуальними, адже в умовах пандемії їх використання на уроках в онлайн-форматі стає необхідним. Тож, викладачі, вчителі та студенти поділилися своїм досвідом, який буде для мене дуже корисним у майбутньому!».

23 квітня у стінах Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова відбувся VII Forum for Young Researchers «Young Researchers in the Global World: Achievements and Challenges» за підтримки Міністерства освіти і науки України, TESOL-Ukraіne та Центру суспільних зв’язків посольства США в Україні. Здобувачі другого (магістерського) рівня освіти Крістіна Крива (науковий керівник – д. пед. н., професор Ірина Глазкова), Дар’я Сластьонова і Володимир Татарін (науковий керівник – к. пед. н., доцент Ірина Шиманович) гідно представили наш університет.

Під час роботи наукових секцій учасники мали змогу висвітлити результати власних досліджень за такими напрямами: 1) сучасні проблеми розвитку демократичного суспільства; 2) інноваційні тенденції менеджменту та розвитку туризму; 3) сучасні зміни економіки і фінансової безпеки; 4) останні досягнення в галузі машинобудування, екології та архітектури; 5) інноваційні методики викладання іноземних мов у вищих і середніх навчальних закладах.

Володимир Татарін резюмує: «Конференція була наповнена жвавими обговореннями актуальних проблем викладання англійської мови. Це безцінний досвід спілкування з колегами з усіх куточків України. Я був радий взяти участь та висловити свої думки, поставити запитання та обмінятися знаннями. Було цікаво порівняти свої методичні надбання з думками інших учасників конференції. Вже взяв на озброєння цікаві прийоми навчання. Сподіваюсь на подальшу роботу з харківськими колегами!».

За матеріалами кафедри

іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print