Навчатись цікаво і на канікулах

В липні-серпні ц. р. Антон Сердюченко, студент-магістрант спеціальності «соціальна робота» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти був учасником міжнародного тренінгового курсу «You(th) are not alone», створеного соціальною кооперацією «STUDIO PROGETTO» (Рекоаро-Терме, Італія).

Антон був одним з 20 учасників з Європи і Близького Сходу, які пройшли конкурсний відбір для участі в 10-ти денному курсі.

Загальна мета навчального курсу полягала у підготовці молодіжних працівників та молодіжних лідерів, які зможуть створити молодіжні соціальні підприємства на основі Конвенції ООН про права дитини та її 4-х принципів – виживання, захист, розвиток та участь для того, щоб підтримувати співпрацю молоді з переселенцями та місцевою молоддю.

Як зауважує Антон, навчальний курс був насичений різноманітними творчими завданнями, театралізованими перфомансами для дитячої аудиторії, створенням листівок з поясненнями 41 статті Конвенції ООН про права дитини та навіть мемів.

У ході навчання учасники мали можливість познайомитись із закладами типу «social cooperation» та «social enterprise», їх функціями в Італії, а також можливостями впливу на молодь та суспільство.

Загалом, поїздка видалась насиченою на нові знання та досвід, які Антон планує використовувати в майбутній професійній діяльності, а також ділитись ними зі студентами БДПУ.

Увага!

Для всіх, хто цікавиться можливостями для короткочасного навчання закордоном і в Україні Антон Сердюченко може провести зустріч в університеті з презентацією актуальних ресурсів для пошуку можливостей, рекомендаціями для подорожей та «запитання & відповідь» сесією у межах 2019-2020 навчального року

Для того, щоб не пропустити цю зустріч, реєструйтесь за посиланням і чекайте листа з інформацією про місце і дату проведення.

Антон Сердюченко,
студент-магістрант 2-го курсу
 спеціальності «Соціальна робота» ФДССО

Cвітлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print