Зустріч ректора з трудовим колективом факультету філології та соціальних комунікацій

Напередодні нового навчального року ректор БДПУ професор Ігор Богданов зустрівся з трудовим колективом факультету філології та соціальних комунікацій. Після щирих привітань і побажань плідної праці усім співробітникам очільник університету поділився, що вступну кампанію 2019 року вважає досить вдалою і навів кількісні показники прийому абітурієнтів у порівнянні з минулим роком. Після зарахування абітурієнтів другої хвилі, поновлень і переведень студентів очікуваний контингент складатиме 5400-5450 осіб.


Ректор порушив важливе питання про сучасні тенденції оптимізації закладів вищої освіти. Зокрема, наголосив на тому, що закриття регіональних вузів призведе до втрати людского капіталу, тотального відтоку молоді у потужні вузівські центри і перетворить невеличкі міста на селища міського типу.
«На мою думку, – зазначив Ігор Тимофійович, – одним з критерієм оптимізації буде критерій підтримки регіонів, але ми маємо працювати потужно, щоб мати право на існування. Як ви знаєте, минулого року ми були у топовій десятці педагогічних вузів України, у наступному році теж будемо, і, можливо, на більш високій позиції, щонайменш за критерієм переможців студентських олімпіад і конкурсів. Цього року їх 21, а минулого було лише шість! Сподіваюсь, що ми відкриємо ще одну спеціалізовану вчену раду із захисту кандидатських дисертацій. Тобто університет має чималі перспективи. Я переконаний – у Бердянську був, є і буде університет».
Кульмінацією зустрічі стало представлення виконувача обов’язків декана факультету філології та соціальних комунікацій. У 2019–2020 навчальному році факультет очолюватиме кандидат філологічних наук, доцент Юносова Валентина Олександрівна.

Редакція «Університетського слова» щиро вітає шановну Валентину Олександрівну! Бажаємо натхнення, міцного здоров’я, миру та злагоди!

Юлія Мельнікова, головний редактор «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print