НАВЧАТИСЯ МИСТЕЦТВУ – ПРЕСТИЖНО!

19-20 вересня ц. р. на базі Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція

«Інноваційний потенціал професійної підготовки майбутніх фахівців мистецької освіти».

Приємно, що ця подія вже стала традиційною та залучає до наукових дискусій викладачів і провідних науковців все більшої кількості країн і вузів. Зазначений форум проходить вже втретє та цього разу об’єднав близько 80 учасників – аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів України, Росії та ближнього зарубіжжя, відомих науковців. Обрана тематика науково-практичної конференції стала гарною можливістю наукового диспуту для вчених, що займаються проблемами удосконалення змісту, форм та методів навчання мистецтву, обміну практичними та теоретичними надбаннями у цій сфері. Найактуальнішими питаннями, що були обговорені в процесі диспуту стали сучасні напрямки та перспективи розвитку мистецької освіти, проблеми використання інноваційних технологій у змісті підготовки майбутніх учителів музики та хореографії.

НАВЧАТИСЯ МИСТЕЦТВУ – ПРЕСТИЖНО!

Масштабність конференції, глибина обговорюваних питань, рівень представництва її учасників засвідчили, що зазначена проблема є спільною як для українських так і російських науковців.

У рамках проведення конференції та в контексті заходів, присвячених 70-ти річчю визволення міста Бердянська від фашистських загарбників, відбувся концерт творчих колективів кафедри мистецьких дисциплін, що складають студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Хореографія» під назвою «Ми діти твої, Україно». Свято краси, мистецтва, таланту – так охарактеризували дійство глядачі – учасники конференції та мешканці міста.

Зазначені заходи свідчать, що освіта в сфері мистецтва відроджує свою значущість. Попит на мистецькі спеціальності невпинно зростає, бо людині за природою властиве прагнення до прекрасного. Адже сьогодні навчатися мистецтву стало престижно, цікаво та необхідно.

Вікторія Григор’єва,

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання БДПУ

На фото: найцікавіші конференційні моменти

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print