Найкращі серед кращих: рейтинг наукової діяльності викладачів і кафедр БДПУ

Сьогодні,28 березня 2024 року,  на вченій раді Бердянського державного педагогічного університету проректорка Яна Сичікова окреслила визначні здобутки наукової діяльності закладу за 2023 рік.

Було презентовано рейтинг наукової діяльності викладачів та кафедр університету.    Показник активності та досягнень зосереджується на таких щаблях оцінювання: персональний рейтинг, рейтинг завідувача кафедри, рейтинг факультету та загальний рейтинг для всіх кафедр та усіх дослідників університету.

У п’ятірку лідерів за персональним рейтингом увійшли Наталя Цибуляк, Ганна Лопатіна, Анастасія Попова, Ігор Лиман та Ярослав Жидачевський

На гуманітарно-економічному факультеті лідирують Ігор Лиман, Тетяна Несторенко та Дмитро Каменський, на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти  – Наталя Цибуляк, Ганна Лопатіна та Анастасія Попова; на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв – Олена Горецька, Любов Співак та Вікторія Федорик; на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини – Віталій Гнатюк, Світлана Хатунцева та Світлана Кара; на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти трійку найактивніших науковців складають Ярослав Жидачевський, Віталій Ачкан та Ганна Алєксеєва; на факультеті філології та соціальних комунікацій – Ганна Вусик, Юлія Герасименко і Світлана Глазова.

Першість в оцінці наукових здобутків завідувачів кафедр мають Ігор Лиман (кафедра історії та філософії), Олена Ревуцька (кафедра прикладної психології та логопедії) і Дмитро Каменський (кафедра правознавства).

Найвищі позиції серед кафедр БДПУ займають: кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти (завідувачка –Катерина Петровська), кафедра прикладної психології та логопедії (завідувачка – Олена Ревуцька), а також кафедра історії та філософії (завідувач – Ігор Лиман).

У звіті також було представлено досягнення молодих науковців університету, тих, хто набрав найбільше балів у рейтингу наукової діяльності: Анастасія Попова, Вікторія Федорик та Юлія Герасименко.

БДПУ має і внутрішніх сумісників кафедр, які мають високі показники в рейтингу наукової діяльності. Це Ольга Гуренко, Ганна Александрова та Тамара Макаренко.

За показниками бази Scopus найбільше публікацій та цитувань мають Ярослав Жидачевський, Яна Сичікова та Ігор Богданов. А за оцінками Google Scholar – Яна Сичікова, Ігор Богданов та Ганна Алексєєва.

До речі, у рейтингу ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах наукових проєктів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році Бердянський державний педагогічний університет посів І місце серед релокованих університетів України, І місце серед усіх закладів вищої освіти Запорізької області та ІІ місце серед педагогічних університетів країни.

Щиро дякуємо тим, хто сьогодні продовжує розвивати та популяризувати українську науку! Разом наближаємо нашу перемогу!

Дар’я Кізілова,

фахівець відділу інновацій, комерціалізації,

трансферу технологій та інтелектуальної власності


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print