Успішний старт: І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичного культури

23 березня 2024 року на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини відбувся 1-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури. Його учасниками стали здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт.

Підготовка здобувачів до олімпіади відбувалася в межах діяльності наукового гуртка при кафедрі теорії та методики фізичного виховання в проблемній групі «Сучасні проблеми фізичної культури і спорту» під керівництвом старшого викладача кафедри ТМФВ Вадима Самойленка, та за активного сприяння ради молодих учених факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

Олімпіада була проведена з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді факультету, розвитку та реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного удосконалення освітнього процесу.

Забезпечували проведення олімпіади та перевірку знань здобувачів вищої освіти члени журі з професорсько-викладацького складу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини: Наталя Самсутіна, Людмила Коновальська, Вадим Самойленко, Юлія Митяненко, Григорій Некрасов, Ольга Анастасова, Катерина Волощук, Євгенія Примак.

Програма олімпіади містила завдання методичного, теоретичного та логічного характеру, спрямовані на виявлення загальних і спеціальних знань студентів у сфері фізичної культури і спорту.

Переможці І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади були нагороджені грамотами: за І місце – Марія Заскалько; за ІІ місце – Сергій Борзенков; за ІІІ місце – Дмитро Кравченко, а всі учасники нагороджені подяками.

Вітаємо переможця, призерів та учасників Олімпіади та бажаємо нових наукових здобутків у спорті та навчанні!

За матеріалами старшого викладача кафедри

теорії та методики фізичного виховання

Вадима Самойленка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print