Не хвалюся, а пишаюсь!

Сьогодні виконував почесну роль Святого Миколая. До цієї благочинної місії мене спонукали щирі та доброзичливі люди – парафіяни церкви святого Івана Хрестителя з далекого американського міста Нюарку, яких уже багато літ згуртовує та організовує на благочинні безкорисливі акції завідувачка церковної канцелярії пані Ксеня Гапій. Вони недавно оперативно відгукнулися на мої прохання допомогти фінансово трьом бердянським хворим дітям. Щоби отак просто та буденно не вручати Русланці Шестопал, Олі Шульгіній та Катрусі Стародуб конвертики з грошима, то ж вирішив влаштувати дівчаткам та їхнім матусям справжнє свято – нині ж бо Святий Миколай ходить – чемних діток здоровить, подаруночки вручає.

І я пишаюся, що маю таких чудових друзів в Америці, яким не байдужі болі та страждання хворих українських дівчаток; друзів у Бердянську – заступника міського голови Юлію Дойнову, начальника відділу управління праці на соціального захисту населення міськвиконкому Світлану Тихонову, студентку БДПУ Юлію Хаматгораєву, які допомогли мені сьогодні повноцінно виконати цю місію.

Вітаючи-віншуючи Руслану, Олю та Катрусю, окрім конвертиків,  вручили їм гарненькі цукеркові ялиночки від студентів БДПУ, в`язані тепленькі шапочки від американки українського походження пані Стефи, які нам прислала з США пані Христина Ковшевич-Дурбак. А Катруся разом із мамою Ольгою і нам вручили подаруночки – набори святкових пряничків, виготовлених власноруч…

1 2

 8 6

7 5

Степан Герилів,
журналіст,
засновник Благодійної Скрині «ДоброДій» у БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print