Неформальна освіта для майбутніх соціальних працівників

З 18 по 22 лютого Анна Скорінова та Андрій Вареник, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2-го курсу зі спеціальності 231 Соціальна робота взяли участь у тренінгу «Всі разом: Залучення громади до системи раннього реагування на випадки домашнього насильства» у м. Маріуполь. Захід був організований за підтримки Ради жінок Донеччини за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення.

5-ти денний тренінг-марафон передбачав насичену програму, яка складалась з різних освітніх модулів, спрямованих на формування знань, умінь та навичок, необхідних для роботи з жертвами домашнього насильства у майбутній професійній діяльності.

Аанна та Андрій діляться враженнями: «Вражень маса, інформації багато, але через те, що вона подається в творчій формі, то і сприймається легше. Багато спілкування, обговорення дуже активне і цікаве. Відчувається професіоналізм тренерів, що теж дуже радує. Зустріли привітно, всі проблеми і питання вирішуються швидко! Дякуємо викладачам кафедри за підтримку та допомогу».

А колектив кафедри соціальної роботи у свою чергу радіє, що маємо таких активних студентів! Так тримати!

Анастасія ПОПОВА старший викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print