Визначили переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

Минулого тижня викладачами кафедри педагогіки було організовано й проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» серед студентів, які навчаються за спеціальностями 013 «Початкова освіта», 014 «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)» та 015 «Професійна освіта». Завданням олімпіади є виявлення педагогічно обдарованих студентів, розвиток та реалізація їх професійних здібностей, а також стимулювання творчих пошуків.

У І турі брали участь студенти 2-их та 3-іх курсів з чотирьох факультетів: гуманітарно-економічного; психолого-педагогічної освіти та мистецтв, фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, філології та соціальних комунікацій в загальній кількості 35 осіб.

За умовами проведення олімпіади її учасники виконували тестові завдання різного рівня складності та розв’язували педагогічні ситуації за результатом перегляду відеоролика. Це дозволило виявити їхні знання з усіх розділів педагогіки, уміння критично аналізувати сучасні тенденції в освіті.

За підсумками І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» призові місця посіли Валерія БІЛИК, Діана ФЛІНТА, Дар’я БЛИЗНЮК (2 курс ФФМКТО), Єлизавета СТОЙЧЕВА (3 курс ФФМКТО), Аліна НЕСТЕРЕНКО та Владислава ПРОЦЕНКО (3 курс ГЕФ), Валерія БАРАБАШ (3 курс ФППОМ), Дарина СКУРАТОВСЬКА (2 курс ФФСК).

Щиро вітаємо призерів та всіх учасників олімпіади й бажаємо в подальшому досягти нових наукових звершень, наполегливо працювати над підвищенням рівня педагогічної майстерності, зберігати й розвивати найкращі традиції Бердянського державного педагогічного університету.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print