Немає вищого звання ніж мама!

У другу неділю травня відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Його традиційно святкують в Європі, США, Україні, Росії, Білорусії та інших країнах. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя. Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість.

IMG_1081

До святкування цього зворушливого свята приєдналися й майбутні соціальні педагоги – студенти 403 групи Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти. Під керівництвом к.пед.н., доцента кафедри соціальної педагогіки Катерини Петровської, студенти організували та провели 12 травня захід на честь Дня матері та запросили на нього своїх мам, викладачів та всіх бажаючих. Варто зазначити, що подібні заходи до цього свята раніше не проводилися.

IMG_1097

Глядачі мали змогу побачити виступи студентів у формі драматизації притч «Материнство», «Перший янгол», пісні, конкурси та вікторини. Також заздалегідь було підготовлено відео-привітання від студентів інституту та викладачів. У гостей була можливість переглянути фото мам студентів у різні роки та студентів-молодих мам, які вже відчули радість материнства. В рамках акції «Подаруй мамі посмішку» студенти привітали зі святом усіх перехожих жінок з дітьми та подарували їм квіти.

Ми сподіваємося, що це свято не залишиться без уваги і в наступні роки. Адже кожній матері так приємно чути щирі ласкаві слова від своїх дітей, відчувати їх увагу, тепло та любов. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Катерина Петровська,
к.пед.н., доцент кафедри соціальної педагогіки

На фото: зворушливі моменти заходу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print