«Непереможна Україна»: виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України і Дню волонтера

4 грудня 2020 року на факультеті психолого–педагогічної освіти та мистецтв https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/ відбувся виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України і Дню волонтера. Зустріч зі здобувачами вищої освіти та викладачами факультету проходила онлайн на платформі ZOOM та зібрала 64 учасники. Організатором виховного заходу стала доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Анетта ОМЕЛЬЧЕНКО https://bdpu.org.ua/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-muz/composition-kaf-muz/naukovo-pedahohichnyy-sklad-muzychne-mystetstvo/omelchenko/. 

Розпочалася онлайн конференція маршем української армії у виконанні відомих українських музикантів та оркестру окремого полку Президента України імені Богдана Хмельницького. День Збройних сил України – це свято самовідданості та благородства, якими володіють справжні визволителі рідної землі. Пані Анетта розповіла  учасникам заходу, які саме війська вважаються Збройними силами України. Це спеціальні війська, військово-повітряні сили, сухопутні війська, повітряні сили та тил ЗСУ.  Хвилиною мовчання здобувачі та викладачі згадали загиблих героїв, які віддали своє життя за Україну. Анетта Іванівна наголосила на тому, що на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв також  навчаються здобувачі, які є захисниками України. Про кожного з них було підготовлено коротку довідку з фотокарткою. 

Також під час заходу Анетта Іванівна розповіла про Міжнародний День волонтера, який офіційно стали відзначати в нашій країні з 2003 року. Доповідачка зазначила, що Україна – єдина країна в світі, де цей день переходить у День збройних сил. У БДПУ є також волонтерська організація «Наші Атланти», яка з 2014 року займається допомогою військовим, плете маскувальні сітки, допомагає військовим шпиталям і різними соціальними проектами для людей, які проживають у зоні бойових дій.

Дякуємо всім, хто причетний до цих двох свят.

Слава Україні! Героям слава!

За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print