Незважаючи на негоду…

   23 грудня ц. р. університетські «нашоатлантівці» знову відвідували мужніх захисників, вітавши їх з прийдешніми святами. Везли хлопцям передачі від родин, подарунки від навчальних закладів і від небайдужих жителів Бердянська, України та Латвії. Розповіла про це в ФБ Анетта Омельченко: «Я дуже скучила за своїм найдорожчим воїном і хотілося побачити всіх його друзів – наших захисників. Увесь день йшов дощ, але це не зіпсувало настрою під час зустрічей. Хлопців ми вітали подарунками від Анютки Прокопенко з Херсона. Смачні новорічні пряники, енергетичні набори та набори чаїв усім піднімали настрій. Оскільки дорога була далекою, тому завантажилися по повній: 8 буржуйок та труби до них, а за фінансову допомогу небайдужих людей (Тетяни Татаренкової, Тетяни Зінченко, Юлії Камінської, Інни Власової, Марії Греб, Sannija Jauce, Наталі Іванченко, Павла Порохні, Анни Української, Тетяни Шилової, Світлани Білокінь, Олени Білоног, Анни Волканової, Андрія Шевченка, Наталії Олейнік, Вероніки Піхоти та інших), ми купили: фольгоізол, парібар'єр, гідробар'єр, 100 м кабелю, ліки на замовлення, розетки, вилки, ізоляційні стрічки, степлер будівельний (скоби до нього), набори інструментів, сокири, тощо на суму 5 850 грн. А як смачно пахнули пиріжки від п. Антоніни, копчена тюлечка від родини Зінченків (щира подяка й п. Михайлу за посуд та смаколики), ковбаса від п. Олени; як раділи хлопці подарункам із навчальних закладів, смаколикам від п. Степана, солодощам від п. Таїс Афінської, сухарикам від п. Галини, тортикам від п. Світлани. Дякую Михайлу Долі, який, як завжди, допоміг із приборами для освітлення. 

Дуже чекали захисники на цифровий далекомір від наших латвійських друзів (SOS palīdzība Ukrainas armijai). Зразу хлопці почали його роздивлятися, і усі передавали слова подяки за таку необхідну річ на передовій (як завжди, передав Олег Назаренко). 
Хочу подякувати Павлу Порохні, Сергію Неділі, Степану Гериліву, які допомагали зібратися до цієї поїздки, Олегу Якуніну, який оплатив паливо для поїздки, Миколі Тюркеджи, який був надійним водієм усю подорож і привіз хлопцям багато потрібних речей.
Дякую усім своїм бджілкам, які передали хлопцям чотири великі маскувальні сітки. Але є велика потреба в білих маскувальних сітках. Чекаємо всіх, хто має бажання долучитися до допомоги нашим захисникам»!. 

ВО «Наші Атланти» й надалі продовжуватиме вітати наших хлопців зі святами, заплановані поїздки і відправлення посилок  нашим захисникам і до військового шпиталю.

Телефонуйте: 066-587-46-02 – Анетта; 099-977-71-74 – Наталя; 099-094-00-09 – Степан.

Картка в ПБ: 5168 7427 1730 9219 – Анетта Омельченко.

Дякуємо за допомогу і небайдужість!

Слава Україні!

Героям слава!

 2 3

4 5

 7 1

8 6

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Анетти Омельченко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print