Новорічний проєкт «Різдвяні історії» на катедрі початкової освіти

Історія новорічних свят приховує дуже багато таємниць. Так, здобувачі першого рівня вищої освіти, 41ПО групи, факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ (керівниця – старша викладачка Ольга Качерова) спробували розгадати одну з них.

Вони створили власний новорічний проєкт «Різдвяні історії» у якому розповіли про стародавні святкові традиції. Історія новорічної ялинки дуже давня і бере початок від гунів, однак першими справжні різдвяні ялинки почали встановлювати у Страсбурзі на території сучасної Франції. Сталося це не так давно – лише в ХVІІ столітті. Новорічні кулі на ялинці символізують райські яблука, чи знали Ви про це? Чи замислювалися Ви, звідки на Заході виникла традиція підвішувати біля каміну панчохи на Різдво? Так-так, цей звичай давній, і пов’язаний зі Святим Миколаєм. За легендою, цей добродій підкинув родині бідняка через димар три мішечки золота, а вони й закотилися в черевички, що сохли біля каміна. Ось так!
Тож бажаємо і Вам: хай здійсняться дива, майбутній рік принесе стільки радощів, скільки днів у році, а кожен день дарує посмішку та частинку добра. Хай усе, що Ви планували, обов’язково збудеться; що хотіли розпочати – розпочнеться, а що хотіли завершити – логічного завершиться!

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print