Обмін досвідом – крок до вдосконалення!

Сьогодні, 30 квітня 2021 року, відбувалась зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 403 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта з фахівцем-практиком Тетяною Чумак, яка працює з дітьми з розладами аутистичного спектра в закладі дошкільної освіти з інклюзивним навчанням (Scuola Media Di Besso, Lugano, Switzerland), асистентом вчителя в Кантональній школі Бессо (Scuola Media Besso).

Нереально натхненна атмосфера, позитивний настрій присутніх на зустрічі надали можливість організувати плідну роботу та обмін досвідом щодо проблеми навчання дітей з розладами аутистичного спектра в Україні та Швейцарії. Серед основних питань, які здобувачі запропонували на розгляд, були: державна політика щодо забезпечення освітніми послугами дітей з розладами аутистичного спектра в закладах освіти, використання альтернативних засобів комунікації у роботі з дітьми з РАС, взаємодія зі сім’єю та результативність їх включення в освітній процес тощо. Щиро вдячні Тетяні Чумак і за наданий чек-лист рекомендацій (лайфхаків) щодо сприяння налагодженню контакту та комунікації з дитиною з РАС.

Нові знання, продуктивна взаємодія – початок змін та орієнтація на вдосконалення! Сподіваємось на подальші зустрічі та плідну співпрацю у майбутньому!

Мицик Ганна,

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print