ОБИРАЮЧИ МАЙБУТНЄ – ОБЕРИ БДПУ

Одним із головних напрямків профорієнтаційної роботи є поліпшення поінформованості майбутніх вступників про специфіку та різноманітність професій, які можна отримати під час навчання в БДПУ. Наш досвід свідчить про те, що більшість вступників має досить поверхове уявлення про специфіку професій, що їх цікавлять. З метою ліквідації цих інформаційних прогалин наш університет проводить Дні відкритих дверей та інші профорієнтаційні заходи із залученням широкого кола бажаючих. Тому вже стало доброю традицією в Бердянському державному педагогічному університеті організовувати виїзні профорієнтаційні заходи щодо ознайомлення учнів випускних класів з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання.

9 вересня ц. р. завідувач підготовчого відділення університету Людмила Костенко та викладачі, які відповідають за профорієнтаційну роботу, доцент факультету фізико-математичної і технологічної освіти к. ф.-м. н. Андрій Лазаренко та старший викладач факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій Ганна Алєксєєва відвідали 7 шкіл Бердянського району (с. Осипенко, с. Миколаївка, с. Берестове, с. Андріївка, с. Андровка, с. Дмитрівка, с. Луначарське).

Більше ста учнів 11-х класів отримали детальну інформацію щодо вступу до Бердянського державного педагогічного університету.

Ганна Алєксєєва

На фото: учасники профорієнтаційних бесід із учнями старших класів шкіл Бердянського району

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print