ВІД ІНІЦІАТИВИ ДО ПЕРСПЕКТИВИ

Спочатку про ініціативу: її проявив доктор, професор, завідувач лабораторії цифрових систем і поновлюваних джерел енергії Заслуженого Автономного університету міста Пуебла (Мексика) Хосе Італо Кортес, що прибув для участі в міжнародній конференції, яку організувала кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ. Суть ініціативи – напередодні конференції провести невимушено-ділову зустріч із студентами випускних курсів факультету.

Мексиканський вчений, котрий ще за радянських часів закінчив Київський політехнічний інститут (сьогодні – КНТУ) розпочав спілкування з майбутніми фахівцями короткою розповіддю про університет Пуебла, про здобутки своєї лабораторії в галузі медицини, відповів на численні запитання студентів.

А на завершення зустрічі запросив студентів БДПУ долучитися до цікавих досліджень, що проводять сьогодні провідні вчені та студенти лабораторії цифрових систем і поновлюваних джерел енергії мексиканського університету (https://www.facebook.com/LISDER). Отже перед нашими молодими вченими вималювалась ще одна перспектива поїхати до Мексики та взяти участь у цікавих наукових дослідженнях.

«Університетське Слово»

На світлинах Олександра Степаненка: мексиканський вчений серед бердянських студентів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print