З ПОЛУДЕННОЇ ПОРИ МАЛИ РАДУ РЕКТОРИ

СЬОГОДНІ, 6-ГО ВЕРЕСНЯ, В ПРИМІЩЕННІ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ БДПУ ПРОЙШЛА ТРАДИЦІЙНА НАРАДА РЕКТОРІВ ВИШІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Засідання Ради відкрив та з коротким підсумковим аналізом цьогорічної вступної кампанії виступив її голова – ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков. Про успіх та нюанси в роботі приймальних комісій університетів та інститутів Запоріжжя розповідали: проректор з науково-педагогічної роботи Бердянського державного педагогічного університету Ігор Рогозін, ректор Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Пашков, ректор Мелітопольського державного педагогічного університету Валентин Молодченко та інші.

Про підсумки роботи з тимчасового працевлаштування студентської молоді влітку 2013 року доповів директор обласного Центру праці для молоді облдержадміністрації Євген Рябенко, який також вручив відзнаки керівникам кращих регіональних відділень та профспілкових організацій ВНЗ області, в т. ч. голові профспілкового комітету нашого університету Віталію Лолі. А виступи керівників деяких вишівських Центрів працевлаштування стосувалися різноманітних аспектів їх минулої та майбутньої роботи.

У роботі Ради ректорів вищих навчальних закладів Запорізької області взяли участь: начальник управління освіти облдержадміністрації Олександр Верозубов, ректор БДПУ Вікторія Зарва, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Марія Гринь та інші.

«Університетське Слово»

На світлинах Олександра Степаненка: так виглядало сьогоднішнє засідання Ради ректорів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print