«ОБИРАЮЧИ МАЙБУТНЄ – ОБЕРИ БДПУ» –

під таким гаслом сьогодні, 10 лютого, Бердянський державний педагогічний університет гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів на традиційному святі – Дні відкритих дверей.

Цьогоріч до університету з’їхалися абітурієнти з Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Наша область була представлена, перш за все, Бердянськом, Запоріжжям, Енергодаром та Приморським, Веселівським, Токмацьким, Бердянським районами.

У холі головного корпусу розмістилася загально-університетська виставка, де абітурієнти мали можливість ознайомитися з рекламними проспектами всіх інститутів та факультетів. Знайшли своє місце й виставки факультетів та інститутів, формат яких був найрізноманітнішим: ІСПКО представив веселу студентську «фотосушку», ІФМТО – творчі роботи студентів та викладачів інституту; ФОІПТ – презентував свої комп’ютерні розробки, факультет фізичного виховання – виставив свої кубки та медалі, здобуті у спортивних змаганнях; факультет економіки та управління – методичні розробки викладачів та багато іншого.

Спеціально для Дня відкритих дверей підготовче відділення разом з редакційно-видавничим відділом підготовили комп’ютерну презентацію про університет під загальним гаслом «Обираючи майбутнє – обери БДПУ».

Актова зала університету ледь вмістила всіх бажаючих відвідати нашу Альма матер.

Від ректорату університету з привітальним словом виступили перший проректор Володимир Федорик та проректор з наукової роботи Ігор Богданов, які розповіли завтрашнім потенційним студентам про сьогодення університету, та окреслили обрії його майбутнього.

Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Яценко ґрунтовно розповіла про етапи та нововведення вступної кампанії 2013 року.

Голова студентської ради Вікторія Каліберда закликала майбутніх абітурієнтів вступати до найкращого вишу Запорізької області – до БДПУ.

Закінчилося свято концертною програмою, яку підготували студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв: Народний фольклорний ансамбль «Хуртовина» (керівник – І. М. Пащенко); Матвіїшина Олеся, студентка 4-го курсу спеціальності «Музичне мистецтво» (естрадний вокал) та Народний хореографічний колектив «МарЛен» (керівник – О. В. Мартиненко). Вдячні глядачі оваціями зустрічали та проводжали учасників концерту.

На такій піднесеній та святковій ноті зустріч з абітурієнтами не закінчилася, бо перед ними гостинно відчинили двері своїх факультетів та інститутів їх керівники.

Людмила Костенко,

завідувач підготовчого відділення БДПУ

На світлинах: незабутні миттєвості сьогоднішнього університетського свята – Дня відкритих дверей

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print