Олімпіада відкриває нові перспективи професійного розвитку майбутніх фахівців фізичної культури та спорту

26 лютого 2021 року на базі кафедри теорії та методики фізичного виховання БДПУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури серед здобувачів вищої освіти.

До складу журі ввійшли: голова журі – завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання доцент Наталія Самсутіна, голова оргкомітету – старший викладач Світлана Данило, члени журі – старший викладач Анастасія Єфімова, апеляційна комісія – доцент Олена Майвалдова, секретар – Євгенія Примак.

Перший етап олімпіади включав: завдання з творчим підходом (презентація комплексу вправ за змістовою лінією «Базова рухова активність»), тестові завдання з загальних основ фізичної культури, бліцопитування, інтерактивні форми (проблемне завдання «ТМФВ – очима дитини»).

За підсумками всіх завдань І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури переможцем став здобувач вищої освіти 4 курсу групи 4ФКС факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Володимир Шарапов; ІІ місце посів Данило Мацухов, здобувач другого рівня вищої освіти М11ФКС групи факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини; ІІІ місце зайняла Олена Гайворонська, здобувачка першого рівня вищої освіти 306-СОХ групи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Призери та переможці у номінаціях та за підсумками всіх завдань студентської олімпіади з фізичної культури були нагороджені пам’ятними подарунками, грамотами та солодкими призами.

Щиро вітаємо переможців!

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print