Оn-line зустріч з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

27 вересня 2020 року відбулася оn-line зустріч з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля. Організатор заходу – Громадська організація «Академія розвитку особистості» та Центр авторських методик та модерних практик кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У центрі уваги цьогорічних сходин було висвітлення життя, діяльності, творчого й наукового доробку людей, які причетні до розвитку українського дошкілля. Ведуча заходу – професор Катерина Леонідівна Крутій запросила на зустріч відомих та високоповажних педагогів з усіх куточків України. Почесною гостею від Бердянського державного педагогічного університету була завідувач кафедри дошкільної освіти, доцент – Ірина Гереєвна Улюкаєва.

Присутні на творчій зустрічі колеги-однодумці поринули у мандрівку спогадів про Вчителів, наставників, яким завдячують своїм професійним становленням.

Першими слова привітань з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля лунали з вуст академіка Алли Михайлівни Богуш, професора Наталі Василівни Гавриш. Далі естафету виступів підхопили педагоги Донеччини і Полісся, Закарпатського краю і Поділля.

«Професор Володимир Пилипович Котляр – знакова постать у царині естетичного виховання», – представила свого Вчителя Ірина Улюкаєва. Її щира розповідь, була пронизана непідробною любов’ю і пошаною до свого наставника, дала змогу всім присутнім глибше пізнати особистість Володимира Пилиповича, оцінити його наукові здобутки й талант. За словами Ірини Гереєвни професор Котляр є «атлантом, патріотом професії», якій присвятив 60 років життя! Завдяки численним працям та авторській методиці саме з іменем Володимира Котляра значною мірою асоціюється тепер наукова школа з проблем естетичного виховання дітей дошкільного віку.

Ірина Улюкаєва відзначила багатогранність особистості Володимира Пилиповича і його неповторну здатність через естетичне, мистецьке і наукове сприйняття довколишньості постійно шукати красу світу і помножувати у ньому добро. Вона наголосила, що багаторічна віддана праця ювіляра-дошкільника є унікальним прикладом натхненного служіння обраній справі.

Загалом зустріч проходила в легкій і невимушеній атмосфері, сповнена дружніми жартами та спогадами. По закінченню заходу Ірина Улюкаєва зазначила, що могутня підтримка та єдність колег-однодумців не тільки залишила неймовірний позитивний заряд бадьорості, теплоти, душевного піднесення, але й має великий потенціал дошкільної спільноти, спроможний змінювати світ Дитинства на краще.

Юлія СЕМЕНЯКО

старший викладач кафедри дошкільної освіти

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print