Ми – команда !

Перший курс – це особливий етап в житті кожного студента, час нових знайомств, незабутніх вражень, емоцій.  Важливим з самого початку є налагодження комфортної атмосфери в колективі одногрупників. Так, у середу, 29 вересня, студенти-історики двох спеціальностей: 014 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія під керівництвом свого куратора, доцента кафедри історії та філософії Юрія Федорика брали участь у психологічному тренінгу із командоутворення, який був організований навчальною психолого-консультативною лабораторією БДПУ.

Під час виконання різних вправ першокурсники-історики довели, що не бояться нових випробувань і готові до спільних дій в умовах, коли треба підтримувати один одного, виправляти колективні помилки, дискутувати в умовах мозкового штурму і приймати командну стратегію. Студенти отримали море позитивних емоцій, проявили себе як справжня згуртована команда.

Учасники щиро вдячні організаторам тренінгу за їх професіоналізм, а саме директорці навчальної психолого-консультативної лабораторії БДПУ Марії Радіоновій та її волонтерам.

доцент кафедри історії та

філософії Юрій Федорик


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print