Школа фактчекерів

Карантинні обмеження – не перепона, а можливість знайти нові форми для звичних речей.

Академія української преси – незалежна організація, яка сприяє просуванню медіаграмотності серед журналістів. На карантині вона часто організовує проведення корисних вебінарів. Серед останніх – «Школа фактчекерів: викривати фейки, протидіяти дезінформації».

Участь у такому онлайн-заході взяла і студентка третього курсу спеціальності 061 Журналістика Бердянського державного педагогічного університету Тетяна Волканова.

Розповідали теорію, ділилися практичним досвідом, корисними інструментами та посиланнями, наводили, як показові, історії з життя Валерій Іванов (президент Академії української преси), Олександр Гороховський (медіатренер, керівник фактчек-проєкту «БезБрехні») та Андрій Юричко (медіатренер, журналіст, кандидат філологічних наук, викладач КНУ імені Тараса Шевченка).

Учасники дізналися, чим живиться фейк, як і для чого його створюють, за якими ознаками його можна розпізнати у вашій стрічці. Вебінар пройшов невимушено, весело та корисно. Це була не просто лекція, а майданчик для дискусій та обговорень.

По завершенню кожен отримав сертифікат за участь у вебінарі.

Тетяна Волканова,

студентка 3 курсу

спеціальності Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print