Формування професійних компетентностей здобувачів мистецьких спеціальностей не можливе без «живого» контакту учасників освітнього процесу та педагогів. Робота із виконавськими колективами у межах освітніх компонентів Практикум вокально-хорової підготовки (Хоровий клас) та Практикум інструментально-виконавської підготовки (Оркестровий клас) передбачає безпосередній контакт виконавців задля побудови якісного ансамблю та корекції недоліків виконання творів.
Саме з метою здійснення якісного освітнього процесу з вищезазначених освітніх компонентів 6-го листопада 2024 року відбулась зустріч здобувачів денної та заочної форм навчання бакалаврського рівня вищої освіти на навчальному майданчику у місті Дніпро в рамках викладання освітнього компоненту Практикум вокально-хорової підготовки (Хоровий клас) (викладачка – доцент Вікторія Григор’єва).
Радість зустрічі й обійми, перші враження від спілкування, а далі серйозна виконавська робота над академічним репертуаром у хорі та естрадним репертуаром з вокальним ансамблем. Якісній роботі хору передувала плідна самостійна діяльність здобувачів над вивченням репертуару в дистанційному форматі, адже ця форма роботи також довела свою ефективність і чудово стимулює й сприяє здійсненню самостійної роботи студентів-музикантів під контролем викладача.
Після колективних форм роботи була можливість позайматися індивідуально з дисциплін Хорове диригування та Постановка голосу, удосконалити технічну майстерність здобувачів із зазначених дисциплін.
Наприкінці здобувачі виразили одностайну думку щодо необхідності таких зустрічей і надалі, адже це гарна можливість творчого спілкування, здійснення якісного навчального процесу, що у свою чергу сприяє формуванню загальних та фахових компетентностей майбутніх педагогів-музикантів, визначених освітньо-професійною програмою.
Також усім до перегляду пропонуємо короткий відеозвіт практичної діяльності здобувачів спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) у м. Дніпро, 6-го листопада 2024 року за посиланням: http://surl.li/lqxpai
Приємного перегляду!
Доцентка кафедри ТМНМД
Вікторія Григор’єва