Пам’ять про славетне минуле – шлях у майбутнє

Герої не вмирають! Пам’ять про них буде жити вічно у наших серцях, у серцях майбутніх поколінь… З твердою вірою у наш народ, у нашу силу передавали нитку єдності та добра викладачі та здобувачі вищої освіти БДПУ на концертно-виховному заході, присвяченому подіям лютого 2014 року.

Герої Небесної Сотні віддали свої життя за демократію та волю нашого народу – це було наскрізною дією кожної студентської роботи. З неймовірним натхненням здобувачі спеціальностей «Хореографія» та «Музичне мистецтво» кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін виступили на сцені головного корпусу БДПУ. Свою творчість дарували глядачеві як більш досвідчені балетмейстери та виконавці 4 курсу, так і здобувачі-першокурсники, для яких вихід на сцену університету був дебютним. У неймовірно душевну та трагічну історію поєдналися концертні номери під керівництвом та наставництвом здобувачів-магістрантів. У глядацькій залі навіть не лунали традиційні оплески, аби не рушити атмосферу святості та неповторності дійства. Але глядачеві пощастило співати, підіймати догори вогники пам’яті, розплітати клубок у тоненькі нитки єднання, і ще вмиватися благодатними сльозами вдячності і пам’яті.

Завідувачка кафедри кандидатка педагогічних наук, доцентка, заслужена працівниця культури України Олена Мартиненко відмітила, що викладацький склад пишається чуйністю та патріотизмом здобувачів, які виступили ініціаторами проведення заходу та майже самостійно його підготували. Успіх дійства, присвяченого Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, ще раз доводить, що лише у пам’яті про минуле твориться майбутнє і велику силу тут має спілкування мовою мистецтв на славу нашої Держави!

Слава Україні!

За матеріалами кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print