Пам’ятаємо, дякуємо, пишаємось…

Конференція, присвячена пам’яті науковців технологічної галузі, пройшла в рамках Днів науки на факультеті фізико-математичної і технологічної освіти.

Викладацький колектив згадав тих своїх колег і наставників, котрі відкрили колись для них світ науки і передали безцінний досвід опанування професії «вчитель». Доцент кафедра теорії та методики технологічної та професійної освіти Людмила Даннік виступила із розповіддю про свого наукового керівника, вчителя, наставника – відомого вченого, доктора педагогічних наук, професора кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти, колишнього ректора БДПУ Віктора Гусєва.

Tolub Amelkin Pelag

У нашому університеті (інституті) Віктор Іванович працював із 1973 року на посадах завідувача кафедри трудового навчання та креслення, старшого наукового співробітника, проректора з наукової роботи, проректора з навчальної роботи, а з 1998 по 2001 – ректора інституту, професора кафедри професійної педагогіки та методики трудового навчання, завідувача кафедри профе-сійної педагогіки та методики трудового навчання. В. І. Гусєв, маючи майже 40 років стажу педагогічної роботи, обирався головою ради трудового колективу, був членом спеціалізованої ради із захисту кандидатських дисертацій при Харківському педагогічному інституті, керував науковими дослідженнями пошукувачів та стажерів-дослідників. Під його безпосереднім науковим керівництвом підготували та захистили свої дисертації чотири молодих учених.

kaf

«Людина з великим добрим серцем, високий професіонал своєї справи – він був і залишатиметься взірцем людяності, порядності, відданості та гідного служіння своїй професії…» – саме так розпочав свої спогади про кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри професійної підготовки та графіки Віктора Амелькіна доцент кафедри технічних дисциплін Павло Буянов.

_DSC0903

Завідувач кафедри технічних дисциплін Валентина Перегудова в своїх спогадах згадала про старшого викладача Ларису Лазаренко: «Життєрадісна, активна, енергійна людина, сумлінний відповідальний викладач, турботлива мати. Вона назавжди залишиться в серцях колег, усіх, кого звела з нею доля».

_DSC0901

Не оминули спогадами й Олега Толубця, Галину Христіанінову, Катерину Петрову, Наталю Пелагейченко та багатьох інших…

Низький уклін Вам, наші вчителі і наставники! Схиляємо голови перед добрими Вашими іменами!

Марія Дольме
аспірант, асистент
кафедри технічних дисциплін

Світлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print