Тепле слово про Столярова

StolarovМи ніколи не забуваємо, а під час травневих свят по-особливому згадуємо викладачів, котрі працювали багато років у Бердянському державному педагогічному університеті. Ось і цього разу теплу й гостинну зустріч із старшим викладачем кафедри машинознавства та методики викладання технічних дисциплін Сергієм Олександровичем Столяровим організували на кафедрі технічних дисциплін факультету фізико-математичної і технологічної освіти (завідувач кафедри – Валентина Перегудова).

1983

Сергій Олександрович понад 20 років викладав на кафедрі (тоді – машинознавства та методики викладання технічних дисциплін) теорію механізмів і машин, деталі машин, вибрані питання технічної механіки та інше. Завжди виділявся в роботі своєю інтелігентністю, відповідальністю і професіоналізмом. Вийшовши на пенсію, він завжди із задоволенням відгукується на запрошення кафедри поспілкуватися, поділитися своїм досвідом із молодими викладачами.

meet

Прийшов привітати ветерана кафедри декан факультету ФМТО, к. п. н., доцент Андрій Малихін. Зі словами вдячності й великої поваги вручили гостеві подарунок і квіти. Ми з цікавістю слухали розповіді про нелегкі повоєнні часи, бо Сергій Олександрович був підлітком у часи далекої минулої війни, про службу в армії, про те, що треба за будь-яких умов завжди цінувати й берегти мир!

Марія Дольме,
аспірант, асистент
кафедри технічних дисциплін

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print