Пам’ятати, не можна забути!

В історії нашої країни було чимало воєн, однак саме Друга світова врізалася в пам’ять народу як найжорстокіший злочин проти людства. Тисячі бердянців віддали життя за свободу рідної землі, тисячі страждали від голоду, холоду, знущань в роки окупації. Тому визволення Бердянська від фашистських загарбників стало новим Днем народження міста.

         З того часу пройшло вже понад півстоліття. Давно настало мирне життя, над головою чисте небо, скрізь усміхнені обличчя, але відгомін тієї війни чутно й донині… Прислухайтеся! Придивіться! Біля вічного вогню потік ветеранів, молоді, дітей, які прийшли вшанувати загиблих. У підніжжя кожного міського пам’ятника героям – квіти.

         Бердянці ніколи не забудуть своїх визволителів. Пам’ять про ту війну завжди живе в наших серцях. В День міста викладачі, студрада факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти вшанували подвиг викладачів та студентів нашого університету, полеглих у роки Другої світової, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятної стели.

Надія КОТ,

заступник декана з виховної роботи

ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print