Хореографічна родина поповнилася новими студентами

Знайомство з першокурсниками у цьому році відбулося дуже креативно. Магістранти підготували для них невеличке творче завдання, до якого були залучені всі здобувачі вищої освіти спеціальності «Хореографія».

Студентам були запропоновано в нестандартній формі оживити картини видатних художників світу: перша група повинна була показати картину Пабло Пікассо «Дівчина на кулі» (картина зображує тоненьку, тендітну дівчинку, яка старанно намагається утримати рівновагу, стоячи на невеликій кулі). Друга група – Сальвадор Далі «Постійність часу» (на картині зображений безжиттєвий пейзаж відомого Порт-Льїгата, на якій художник провів значну частину свого життя. На передньому плані в літньому кутку є шматок чогось твердого, на якому власне і розташувалася пара м’яких годинників) Третя – Хуго Сімберг «Поранений ангел» (на картині зображені два хлопчика, які несуть на ношах ангела з зав’язаними очима і з пораненим крило. Один із хлопчиків пильно й хмуро дивиться прямо на глядача). Четверта група отримала завдання обіграти полотно Едварда Мунка “Крик” (фігура,  яка кричить, примітизована до такої міри, що нагадує скелет, ембріона. Хвилеподібні лінії пейзажу, ніби відлуння, повторюють закруглені контури голови і широко розкритого роту). Здобувачі першого курсу із зацікавленням і завзяттям виконували креативне завдання, допомагали і радилися один з одним.

Усі, хто був залучений до творчого процесу, отримали позитивні емоції та були в захваті від того, як за одну годину можна об’єднатися в єдину хореографічну родину!

                                                                       За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print