Упровадження нових форм роботи викладачами спеціальності «Хореографія»

Нестандартно розпочалося навчання здобувачів вищої освіти спеціальності «Хореографія». Усі курси мали змогу ознайомитися з наявною в бібліотеці навчально-методичною літературою та виданнями, які впливають на фахову підготовку майбутніх учителів хореографії, асистентів балетмейстерів, керівників хореографічних колективів.

За основу були взяті освітні компоненти освітньо-професійних програм, а також вибіркові компоненти. Так, кожний курс окремо презентував навчально-методичну літературу з дисциплін, а саме: 2 курс, спеціальність 024 Хореографія – «Теорія та методика історико-побутового та сучасного бального танцю»; 2 курс, спеціальність 014 Середня освіта. Хореографія – «Мистецтво балетмейстера»; 3 курс, спеціальність 024 Хореографія – «Теорія і методика роботи з дитячим хореографічним колективом»; 3 курс, спеціальність 014 Середня освіта. Хореографія – «Теорія і методика народно-сценічного танцю»; м2 курс, спеціальність 014 Середня освіта. Хореографія – «Теорія і методика сучасного танцю».

Дівчата творчо та інноваційно презентували підручники, відзнявши дуже цікаве та пізнавальне відео.

У зв’язку з тим, що студенти 4 курсу (спеціальність 014 Середня освіта. Хореографія) знаходяться на самоізоляції, то свій матеріал з «Теорії і методики класичного танцю» та «Стретчингу» вони представили у відеороліку.

Запрошуємо переглянути відеоматеріал на YouTube каналі спеціальності «Хореографія»: https:www.youtube.com/channel/UCc3wsg5u48zi41Eljis4Pjw.

За матеріалами кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print