Панна Весна – на факультеті

…Спочатку ведучі цього традиційного на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти справжнього театралізованого дійства оголосили: «Ми раді сьогодні привітати всіх, хто зібрався у цій залі, хто прийшов на наше свято «Панна Весна». Це свято чарівності і краси, витонченості і вишуканості. І воно на головній університетській сцені почалося… 

Вісім студенток факультету, у чиїх серцях живе вічна весна, розпочали змагатися за те, щоб стати її символом – «Панною Весною»: Каміла Соснова, Анастасія Євтушенко, Катерина Кожухар, Вікторія Анічхіна, Віта Тихенька, Дар’я Марюха, Наталя Григорян та Марія Молнар.

Обирало цьогоріч факультетську Панну Весну журі, до складу якого увійшли: Дмитро Кіосов – голова студради університету, студент гуманітарно-економічного факультету; Євгенія Сєрих – працівник студентського клубу університету, неодноразова переможниця міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів; Анастасія Єсіпова – представник студентського профспілкового комітету університету; Степан Герилів – журналіст, редактор  газети БДПУ «Університетське Слово»; а очолила журі – Вікторія Ліпич – проректор БДПУ з науково-педагогічної роботи.

Дівчата впевнено, вишукано та зворушливо демонстрували свою чарівність та неповторність в дефіле «Україночка» та «Танго», в конкурсі талантів та в виході у вечірніх сукнях… Декан факультету, професор Лариса Казанцева урочисто, по-святковому вітала конкурсанток та інших студенток факультету із досягненнями в навчанні, науковій та громадській діяльності, вручаючи чесно заслужені грамоти та подяки. Розважали присутніх піснями студент факультету Михайло Люсов та випускник факультету Павло Тєлькі.

… Коли дивишся на них – учасниць змагань, на їх вроду, їхні  чарівні посмішки, хочеться промовляти словами поета:

Весна. У ній любов, натхнення,

І подих радості й краси.

Чарівність, казка, одкровення,

Краплини чистої роси.

Стремління, прагнення, надії,

Такі чудові й світлі дні.

Кожна дівчина наче мрія

І всі – красуні чарівні.

Тому й нелегко було членам журі відзначати вроду учасниць, оцінювати їх креативність, майстерність, творчі таланти, але прийшлося… Шість дівчат вибороли звання «Весняна привабливість, тендітність, ніжність, чарівність, посмішка та грація», Віта Тихенька стала «Панянкою Весною», а Наталя Григорян впевнено й заслужено отримала почесне звання факультетської Панни Весни!

Вітаємо!!!

_DSC5646 _DSC5649

_DSC5664 _DSC6028

_DSC6007 _DSC5998

_DSC5989 _DSC5980

_DSC5978 _DSC5963

_DSC5956 _DSC5942

_DSC5933 _DSC5850

_DSC5774 _DSC5763

_DSC5726 _DSC5708

_DSC5678 _DSC5677

«Університетське Слово»
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print