Перемога молодих науковців!

12 листопада в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки.

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок взяв участь в урочистій зустрічі, присвяченій нагородженню переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки. Вітаючи переможців конкурсу, Віталій Туринок зазначив, що дуже важливо, аби українська молодь розвивалась і тим самим розвивала нашу державу. Він наголосив, що обласний конкурс є саме тією платформою, яка дає можливість нашій молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці отримані знання, проявити свої здібності, і нарешті, успішно реалізуватися в суспільстві.

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, у цьому році на розсуд конкурсної комісії було подано 130 робіт. Загалом, наукові роботи були подані у 16 номінаціях.

За підсумками засідань конкурсної комісії було визначено переможців.

Радіємо, що молоді науковці Бердянського державного педагогічного університету  отримали найвище визнання та перемогу! Дипломи переможців отримали: Юлія Герасименко (кандидат педагогічних наук, диспетчер факультету філології та соціальних комунікацій) у номінації «Філологічні науки», та Юлія Семеняко (старший викладач кафедри дошкільної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, кандидат педагогічних наук), у номінації «Педагогічні та психологічні науки».

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й майбутніх наукових пошуках!

 

Юлія Семеняко
старший викладач кафедри дошкільної освіти, к.п.н.
світлини з архіву автора

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print