Перемоги ювілей тривожний…

Немає відчуття святковості, немає гордості за велику перемогу. Проте є велика шана кожному солдатові, що захищав рідну землю від нацистського поневолення, є глибока тривога за день нинішній та прийдешній…

Сьогодні, 7-го травня, з нагоди вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в другій світовій війні та в зв`язку з відзначенням 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі, завершення другої світової війни в БДПУ пройшов мітинг-реквієм біля обеліска викладачам і студентам університету, загиблим у минулій віні.

Про подвиги наших захисників минулі й сьогоденні, про прагнення миру та спокою в рідному місті та дорогій Україні говорили міський голова Олексій Бакай, доктор історичних наук, професор БДПУ Ігор лиман, ветеран другої світової війни, кандидат економічних наук, доцент нашого університету Юрій Юхно, голова Студентської Ради БДПУ Артем Воробйов.

Учасники мітингу вшанували пам`ять загиблих у другій світовій віні хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя обеліска.

«Університетське Слово»
Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print