Переможці І етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, листа МОН № 1/9-465 від 14 вересня 2016 року «Про проведення VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою підвищення загальної мовної культури на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету 6 жовтня 2016 року було проведено І етап Конкурсу.

фото

До складу журі І етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2016-2017 навчальному році ввійшли провідні викладачі факультету філології та соціальних комунікацій – доц. Марина Богданова (голова журі), проф. Софія Філоненко, доц. Валентина Юносова, доц. Ганна Бєлаш, доц. Ольга Сопіна, доц. Марія Чикіль, доц. Олена Крижко, доц. Валентина Школа, доц. Марія Греб, ст.в. Ольга Харіна. Учасникам Конкурсу було запропоновано цікаві та різнопланові теми, які допомогли розкрити творчий талант кожного студента.

фото 005 фото 011

Участь у Конкурсі взяли 48 студентів з  факультету філології та соціальних комунікацій, факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, факультету соціально-педагогічної та корекційної освіти, гуманітарно-економічного факультету, факультету фізичного виховання, факультету фізико-математичної освіти, комп’ютерних технологій та трудового навчання БДПУ.

За результатами Конкурсу студенти посіли такі місця:

Гуманітарний профіль:

І місце

Таран Ольга (факультет філології та соціальних комунікацій)

ІІ місце

Жигула Карина (факультет філології та соціальних комунікацій)

ІІІ місце

Гречко Наталя (факультет філології та соціальних комунікацій)

Негуманітарний профіль:

І місце

Нікіпелов Микола (гуманітарно-економічний факультет)

ІІ місце

Кулиничева Дар’я (факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв)

ІІІ місце

Бровко Кристина (факультет фізико-математичної освіти,  комп’ютерних технологій та трудового навчання).

Названі студенти були нагороджені дипломами І –ІІІ. За рішенням журі участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу будуть брати Таран Ольга та Нікіпелов Микола.

Бажаємо переможцям і всім учасникам подальших досягнень, натхнення та творчих успіхів.

«Університетське Слово»
(за матеріалами факультету ФСК)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print