Перша практика

     Виробнича практика студентів є важливою складовою частиною освітнього процесу. Поряд із теоретичним навчанням студенти гуманітарно-економічного факультету  БДПУ  мають можливість здобути практичні знання і перевірити, як саме теорія співвідноситься  з практикою.

   03 березня 2020 року відбувся відкритий захист виробничої практики студентами першого курсу спеціальності «Право» (група 1-ПР). На захист були запрошені декан факультету Тамара Макаренко, викладачі кафедри правознавства та студенти інших курсів. Базою практики були такі установи, як Бердянський міськрайонний суд, виконком Бердянської міської Ради, Бердянський  місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Всі студентів успішно виконали програму виробничої практики, про що звітували під час її захисту і при оцінюванні отримали високі бали. В характеристиках, підписаних керівниками установ проходження практики, зазначено, що студенти в цілому продемонстрували високі ділові та моральні якості, виявили себе як відповідальні, компетентні,  активні практиканти, що вміють застосовувати набуті теоретичні знання у практичній діяльності. Захист проходив жваво: обговорювались правові ситуації, що виникали впродовж терміну практики і свідками яких були студенти; аналізувались судові справи, при розгляді яких в судовому засіданні мали можливість бути присутніми наші практиканти.

    Слід зазначити, що для студентів-правників, що проходили практику в  Бердянському  місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, фахівці установи в межах правопросвітницького заходу «Правовий кінозал» організували зустріч з керівництвом та перегляд зарубіжних й вітчизняних стрічок юридичного спрямування з подальшим їх обговорення з фахівцями в галузі права. Майданчиком для перегляду стрічок став «Просвітницький дім права» – платформа Бердянського місцевого центру, створена для проведення правопросвітницьких заходів та різноманітних активностей.

    У більшості студентів, що відмінно впорались з першою в студентському житті виробничою практикою, було одне побажання: термін практики повинен буди довшим!

Ірина Петягіна, старший викладач кафедри правознавства

(світлини з архіву кафедри правознавства)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print